Wie zijn wij: Zakelijk leider Artistiek leider Koorbegeleiding Educatie Agenda Portfolio: Audio Video Koren Fotogalerij

Concertagenda 2023

Datum/tijd Locatie Programma
17 december
15.00 uur
Buiten sociëteit
Zutphen
Kerstconcert o.a. Saint-Saens en Britten
Dirigent: Marc Buijs (Toonkunst Zutphen)
15 december
19.30 uur
Concertgebouw de Vereeniging
Nijmegen
Messiah - G.F. Händel
Dirigent: Hans de Wilde (Toonkunstkoor Nijmegen)
14 december
20.00 uur
Hobbe van Baerdtkerk
Joure
Kerstmuziek door de eeuwen heen
Dirigent: Jan Vermaning
Noord Nederlands Kamerkoor
26 november
15.00 uur
RK Kerk
Heerenveen
Theresienmis - J. Haydn
Requiem - W.A. Mozart
Dirigent: Pieta Maayashi (COV Heerenveen)
25 november
19.30 uur
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
Schöpfung - J. Haydn
Krönungsmesse - W.A. Mozart
Chorfantasie - L. van Beethoven
Dirigent: Pim Overduin (KOV Middelburg)
16 november
20.00 uur
De Levensbron
Ridderkerk
Cantata 10 - J.S. Bach
Anthems - G.F. Händel
Nelson Messe - J. Haydn
Dirigent: Andre Vis (COV Ridderkerk)
27 oktober
20.00 uur
Basiliek
IJsselstein
Messiah - G.F. Händel
Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)
14 oktober
20.00 uur
Van Dedemkerk
Dedemsvaart
Foundling Hospital - G.F. Händel
Magnificat - J. Rutter
Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)
10 september
13.30 uur
VanMark, coffee & cycling
Joure
Natuur-cultuur(fiets)tochten
strijkkwartet Nationaal Symfonisch Kamerorkest
waterlandvanfriesland.nl
27 augustus
13.30 uur
VanMark, coffee & cycling
Joure
Natuur-cultuur(fiets)tochten
strijkkwartet Nationaal Symfonisch Kamerorkest
waterlandvanfriesland.nl
8 juni
20.00 uur
Immanuelkerk
Groningen
Nelson en Theresienmis - J. Haydn
Dirigent: Andre Cats (KOV Groningen)
14 mei
15.00 uur
Grote Kerk
Edam
The Armed Man - K. Jenkins
Dirigent: Benjamin Bakker (Zang Edam)
4 mei
20.45 uur
RK Kerk
Joure
Herdenkingsconcert
Dirigent: Jan Vermaning
(Nationaal Symfonisch Kamerorkest en Noord Nederlands Kamerkoor)
4 mei
20.30 uur
Adventskerk
Alphen aan de Rijn
Herdenkingsconcert - Requiem c minor - L. Cherubini
Dirigent: Andre Vis (Oratoriumkoor Alphen aan de Rijn)
29 april
16.30 uur
Grote Kerk
Monnickendam
Requiem - G. Faure en Wie der Hirsch schreit - F. Mendelssohn
Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)
15 april
15.00 uur
RK kerk
Wilnis/Mijdrecht
Divers Klassiek
Dirigent: Gert Hans (Regiokoor de Ronde Venen)
7 april
20.00 uur
Nieuwe Augustinus
Amsterdam
Koordelen Matthäus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Marcel den Dulk (GrootNoord)
7 april
19.30 uur
Buitenkerk
Kampen
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Sander van Houten (Arise)
7 april
19.00 uur
Hanzehof
Zutphen
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Marc Buijs (Toonkunst Zutphen)
2 april
19.30 uur
Hobbe van Beardtkerk
Joure
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Jan Vermaning
Kaarten: www.passievoordekunst.nl
(Nationaal Symfonisch Kamerorkest en Noord Nederlands Kamerkoor)
2 april
15.00 uur
RK Kerk
Heerenveen
In Frjemdling in Jeruzalem - Gerben van der Veen
Dirigent: Gerben van der Veen (projectkoor)
2 april
14.00 uur
Musis
Arnhem
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Bas van de Heuvel (Toonkunst Arnhem)
1 april
20.00 uur
RK Kerk
Heerenveen
In Frjemdling in Jeruzalem - Gerben van der Veen
Dirigent: Gerben van der Veen (projectkoor)
1 april
19.00 uur
Musis
Arnhem
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Bas van de Heuvel (Toonkunst Arnhem)
1 april
14.00 uur
Nieuwe Kerk
Katwijk aan Zee
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Marcel den Dulk (COK Hallelujah)
26 maart
16.00 uur
Maartenskerk
Hillegom
Koordelen Matthäus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Marcel den Dulk (Vocaal Ensemble Hillegom)
19 maart
15.00 uur

Berkum
Bach in zessen
Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)
19 maart
12.30 uur
Martinikerk
Franeker
Opening 11 Fonteinen project Fryslân
Naska Brass United
18 maart
20.00 uur
Martinikerk
Bolsward
Thema Kletterdei (ode aan de 11 fonteinen)
Dirigent: Jan Vermaning (Naska Brass United)
11 maart
20.00 uur
Hobbe van Baerdtkerk
Joure
C.P.E. Bach, G.F. Händel en J. Haydn (orgelconcerten + kamerorkest)
Dirigent: Jan Vermaning (organist: Eeuwe Zijlstra)
18 februari
20.00 uur
De Levensbron
Ridderkerk
Elias - F. Mendelssohn
Dirigent: Andre Vis (COV Ridderkerk)
21 januari
16.00 uur
Vredeskerk
Katwijk
Magnificat - Messiah
Dirigent: Marcel den Dulk (COK Hallelujah)

Concertagenda 2022

Datum/tijd Locatie Programma
19 december
20.00 uur
RK Kerk
Joure
Weihnachts Oratorium - J.S. Bach
Dirigent: Jan Vermaning
(Noord Nederlands Kamerkoor)
18 december
15.00 uur
Dominicuskerk
Amsterdam
Weihnachts Oratorium - J.S. Bach
Dirigent: Gerrit Maas (KCOV Excelsior)
11 december
15.00 uur
Grote kerk
Edam
Weihnachts Oratorium (dl 1 en 3)- J.S. Bach
Magnificat - J. Kuhnau
Pastorale - F.O. Manfredini
Dirigent: Benjamin Bakker (ZangEdam)
10 december
19.30 uur
Julianakerk
Sassenheim
Messiah - G.F. Händel
Dirigent: Ilia Belianko (Voorhouts Kamerkoor)
10 december
14.00 uur
Hanzehof
Zutphen
Elias - F. Mendelssohn
Dirigent: Hans Lamers (Toonkunst Zutphen)
26 november
20.00 uur
Grote kerk
Elburg
Die Schöpfung - J. Haydn / arr. J. Hickman
Dirigent: Ilia Belianko (Gelders Oratoriumkoor)
25 november
20.00 uur
Orpheus
Apeldoorn
Magnificat - J. Rutter
Mass - S. Dobrogosz
Dirigent: Bas van den Heuvel (Bachkoor Apeldoorn)
19 november
20.00 uur
De Open Hof
Veenendaal
Gloria - A. Vivaldi
Messe de Minuit - M. A. Charpentier
Dirigent: Hans Lamers (COV Veenendaal)
12 november
20.15 uur

Rotterdam
Die Schöpfung - J. Haydn / arr. J. Hickman
Dirigent: Benjamin Bakker (Rotterdams Barok Ensemble)
7 oktober
20.00 uur
Basiliek
IJsselstein
Stabat Mater - J. Haydn
Every Purpose under the Heaven - Goodall
Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)
11 juni
16.00 uur
Grote-kerk
Monnickendam
Requiem for the victims of the armed man - K. Jenkins
Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)
22 mei
15.30 uur
Martens Tsjerke
Scharnegoutum
Werken van o.a. Rheinberger, Mozart en Haydn
Dirigent: Marnix Verkamman (Martens Cantorij)
21 mei
20.00 uur
Van Dedemskerk
Dedemsvaart
Stabat Mater - J. Haydn
Gloria - A. Vivaldi
Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)
4 mei
20.45 uur
RK Kerk
Joure
Herdenkingsconcert (Requiem - G. Faure)
Dirigent: Jan Vermaning
(Nationaal Symfonisch Kamerorkest en Noord Nederlands Kamerkoor)
15 april
19.30 uur
Buitenkerk
Kampen
Johannes Passion – J.S. Bach
Dirigent: Sander van den Houten (Arise)
15 april
19.00 uur
Hanzehof
Zutphen
Messiah - G.F. Händel
Dirigent: Hans Lamers (Toonkunst Zutphen)
13 april
19.30 uur
Grote Kerk
Leeuwarden
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Hans de Wilde (NHL Stendenkoor)
12 april
19.30 uur
Grote Kerk
Leeuwarden
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Hans de Wilde (NHL Stendenkoor)
10 april
19.30 uur
Hobbe van Beardtkerk
Joure
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Jan Vermaning
Kaarten: www.passievoordekunst.nl
(Nationaal Symfonisch Kamerorkest en Noord Nederlands Kamerkoor)
10 april
15.00 uur
RK Kerk
Heerenveen
In Frjemdling in Jeruzalem - Gerben van der Veen
Dirigent: Gerben van der Veen (projectkoor)
9 april
20.00 uur
RK Kerk
Heerenveen
In Frjemdling in Jeruzalem - Gerben van der Veen
Dirigent: Gerben van der Veen (projectkoor)
8 april
19.30 uur
Nieuwe Kerk
Katwijk aan Zee
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Marcel den Dulk (COK Hallelujah)
8 april
20.00 uur
RK Kerk
Minnertsga
In Frjemdling in Jeruzalem - Gerben van der Veen (premiere)
Dirigent: Gerben van der Veen (projectkoor)
3 april
20.00 uur
Hervormde Kerk
Abbega
Mattheus Passion - Bach
Dirigent: Gerben van der Veen (projectkoor)
2 april
16.00 uur
H. Josephkerk
Gouda
Les sept paroles du Christ en Croix - C. Franck
Dirigent: Andre Vis (Vocaal Ensemble Lochem)
1 april
19.30 uur
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
Johannes Passion – J.S. Bach
Dirigent: Pim Overduin (Oratorium Middelburg)
29 januari
16.00 uur
Vredeskerk
Katwijk
Highlights Messiah, Weihnachts en Hohe Messe
Dirigent: Marcel den Dulk (COK Hallelujah)

Concertagenda 2021

Datum/tijd Locatie Programma
27 december
15.00 uur
RK Kerk
Joure
Christmas Concerto - A. Corelli
Pavane - G. Faure
Canticum Canticorum – Martin de Ruiter (wereldpremière)
Dirigent: Jan Vermaning
(Nationaal Symfonisch Kamerorkest en Noord Nederlands Kamerkoor)
17 december
20.00 uur
Grote Kerk
Edam
Weihnachts Oratorium - J.S. Bach
Dirigent: Benjamin Bakker (ZangEdam)
17 december
20.00 uur
Buitenkerk
Kampen
Messiah - G.F. Händel
Dirigent: Sander van den Houten (Arise)
12 december
20.00 uur
Buiten Societeit
Zutphen
Messiah - G.F. Händel
Dirigent: Hans Lamers (Toonkunst Zutphen)
11 december
13.00 uur en 15.00 uur
Grote Kerk
Leeuwarden
Messiah - G.F. Händel (eerste deel)
Dirigent: Hans de Wilde (Stendenkoor)
10 december
19.30 uur
de Vereeniging
Nijmegen
Messiah - G.F. Händel
Dirigent: Hans de Wilde (Toonkunstkoor Nijmegen)
20 november
15.00 uur
Grote-kerk
Monnickendam
Highlights - Messiah - G.F. Händel
Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)
20 november
19.30 uur
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
Messiah Highlights - G.F. Händel en Krönungsmesse - W.A. Mozart
Dirigent: Pim Overduin (Oratorium Middelburg)
14 november
14.30 uur én 16.30 uur
Grote Kerk
Almelo
Requiem - W.A. Mozart
Dirigent: Arno Vree (Toonkunstkoor Almelo)
5 november
20.00 uur
Basiliek
IJsselstein
werken van W.A. Mozart (o.a. Requiem)
Requiem - W.A. Mozart
Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)
9 oktober
20.00 uur
RK Kerk
Sint Nicolaasga
Herdenkingsceremonie/concert
Een Hollands Requiem - Brahms/Ingo Schultz
Hertaling Jan Rot
Dirigent: Jan Vermaning
(Nationaal Symfonisch Kamerorkest)
5 september
13.30 uur
RK Kerk (start)
Joure
Natuur- Cultuur(fiets)tocht
Muziek - Poezie - Natuur
(Nationaal Symfonisch Kamerorkest)
28 augustus
13.30 uur
RK Kerk (start)
Joure
Natuur- Cultuur(fiets)tocht
Muziek - Poezie - Natuur
(Nationaal Symfonisch Kamerorkest)
21 augustus
13.30 uur
RK Kerk (start)
Joure
Natuur- Cultuur(fiets)tocht
Muziek - Poezie - Natuur
(Nationaal Symfonisch Kamerorkest)
4 juli
13.30 uur
RK Kerk (start)
Joure
Natuur- Cultuur(fiets)tocht
Muziek - Poezie - Natuur
(Nationaal Symfonisch Kamerorkest)
29 mei
20.00 uur
Grote kerk
Monnickendam
Johannes Passion - J.S. Bach
Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)
4 mei
19.50 uur
Park Herema State
Joure
Herdenkingsceremonie/concert
Dirigent: Jan Vermaning
(Nationaal Symfonisch Kamerorkest)
31 maart
20.00 uur
RK Kerk
Sint Nicolaasga
Livestream Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Jan Vermaning
(Nationaal Symfonisch Kamerorkest en Noord Nederlands Kamerkoor)
31 maart
19.30 uur
n.t.b.
Meppel
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Hans de Wilde (NHL Stendenkoor)
30 maart
19.30 uur
Grote Kerk
Leeuwarden
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Hans de Wilde (NHL Stendenkoor)
29 maart
RK Kerk
Joure
Opnames Educatieproject Anas en Handun
Dirigent: Jan Vermaning
(Nationaal Symfonisch Kamerorkest en Wiebe Pietersma - spreker)
27 februari
19.00 uur
St. Joriskerk
Amersfoort
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Gerben Brunnink (Toonkunst Amersfoort )
28 maart
19.15 uur
RK Kerk
Sint Nicolaasga
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Jan Vermaning
(Nationaal Symfonisch Kamerorkest en Noord Nederlands Kamerkoor)
27 maart
20.00 uur
Grote kerk
Monnickendam
Johannes Passion - J.S. Bach
Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam )
16 januari
19.00 uur
Adventskerk
Alphen aan de Rijn
Requiem - Duruflé
Vesperae Solennes de Confessore - W.A. Mozart
Dettingen te deum - G.F. Händel
Exultate Jubilate - W.A. Mozart
Dirigent: Andre Vis (Oratoriumkoor Alphen aan de Rijn)

Concertagenda 2020

Datum/tijd Locatie Programma
20 december
20.00 uur
RK Kerk
Joure
Kerstconcert
Dirigent: Jan Vermaning (Nationaal Symfonisch Kamerorkest / Noord Nederlands Kamerkoor)
13 december
16.00 uur
Grote-kerk
Monnickendam
Messiah - G.F. Händel
Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)
12 december
15.00 uur
Grote Kerk
Edam
Weihnacht Oratorium - J.S. Bach
Dirigent: Benjamin Bakker (ZangEdam)
15 november
Middagconcert

Nieuwkoop
Programma n.t.b.
Dirigent: Simon Stelling (Min Ghesellen)
7 november
20.00 uur
RK Kerk
Maarssen
Divers Klassiek
Dirigent: Gert Hans (Credo Maarssen)
5 november
20.15 uur
Cultuurcentrum de Oosterpoort
Groningen
Requiem - A. Dvorak
Dirigent: Leendert Runia (KOV Groningen / Sallands Bachkoor)
15 mei
19.00 uur
Adventskerk
Alphen aan de Rijn
Requiem - Durufle
Vesperae Solennes de Confessore - W.A. Mozart
Dettingen te deum - G.F. Handel
Exultate Jubilate - W.A. Mozart
Dirigent: Andre Vis (Oratoriumkoor Alphen aan de Rijn)
9 mei
20.00 uur
Westerkerk
Veenendaal
Requiem - Durufle
Mass of the Children - Rutter
Dirigent: Hans Lamers (COV Veenendaal)
4 mei
20.45 uur
RK Kerk
Joure
Herdenkingsconcert
Een Hollands Requiem - Brahms/Ingo Schultz - hertaling Jan Rot
Dirigent: Jan Vermaning
(Nationaal Symfonisch Kamerorkest & Noord Nederlands Kamerkoor)
17 april
20.00 uur
Basiliek
IJsselstein
Vesperae Solennes - W.A. Mozart
Requiem - W.A. Mozart
Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)
10 april
19.30 uur
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
Johannes Passion – J.S. Bach
Dirigent: Arno van Wijk (Oratorium Middelburg)
10 april
20.00 uur
Buitenkerk
Kampen
Johannes Passion – J.S. Bach
Dirigent: Wolfried Kaper (Arise)
8 april
15.30 uur
RK Kerk
Joure
Kinder Mattheus‚ 'Schone Handen' – J.S. Bach / Ton Koopman
Dirigent: Jan Vermaning
(Nationaal Symfonisch Kamerorkest & Noord Nederlands Kamerkoor)
Vertelster/actrice: Marieke Koopman
8 april
19.30 uur
Grote Kerk
Leeuwarden
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Hans de Wilde (NHL Stendenkoor)
7 april
19.30 uur
n.t.b.
Meppel
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Hans de Wilde (NHL Stendenkoor)
6 april
19.15 uur
RK Kerk
Sint Nicolaasga
Mattheus Passion – J.S. Bach
Dirigent: Jan Vermaning
Voor kaarten: www.passievoordekunst.nl
(Nationaal Symfonisch Kamerorkest & Noord Nederlands Kamerkoor)
3 april
19.30 uur
Dorpskerk
Katwijk
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Marcel den Dulk (COK Hallelujah)
1 april
15.00 uur
Kruiskerk
Amstelveen
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Wouter van den Braak (projectkoor)
28 maart
16.00 uur
H. Josephkerk
Gouda
Les sept paroles du Christ - C. Franck
The Passion of the Christ - A. Somervell
Dirigent: Andre Vis (Chr. Gemengd Koor Hosanna)
28 maart
19.30 uur
St. Joriskerk
Amersfoort
Mattheus Passion – J.S. Bach
Dirigent: Bas van den Heuvel (Toonkunst Amersfoort)
21 maart
20.00 uur
Gudulakerk
Lochem
Johannes Passion - J.S. Bach
Dirigent: Bas van den Heuvel (Vocaal Ensemble Lochem)
8 februari
20.00 uur
Heilige Hart-kerk
Maarssen
Handel, Mendelssohn en Mozart
Dirigent: Douwe Elderhuis (Excelsior Maarssen)
26 januari
15.00 uur
RK Kerk
Mijdrecht
Haydn, Pergolesi, Britten en Caccini
Dirigent: Gert Hans (regiokoor rondevenen)
10 januari
20.00 uur
Grote kerk
Almelo
diverse werken
Dirigent: Arno Vree (Toonkunst Almelo)

Concertagenda 2019

21 december, 19.30 uur

Zeeuwse Concertzaal, Middelburg

Programma:

Messiah – G.F. Handel

Reminiscent – Egon Kracht

Dirigent: Arno van Wijk (KOV Middelburg)


16 december, 20.00 uur

RK-Kerk, Joure

Programma:

Weihnachts Oratorium – J.S. Bach

Reminiscent – Egon Kracht

Dirigent: Jan Vermaning
(Nationaal Symfonisch Kamerorkest en Noord Nederlands Kamerkoor)


14 december, 20.00 uur

Grote Kerk Leeuwarden

Adventsconcert

Dirigent: Hans de Wilde (NHL Stendenkoor)


30 november, 15.30 uur

Vredeskerk, Katwijk

Programma:

Requiem - Cherubini

Hear my Prayer - Mendelssohn

Dirigent: Marcel den Dulk (COK Hallelujah)


27 november, 20.00 uur

Noorderkerk, Amsterdam

Programma:

Misa Tango - M. Agestelli

Koordelen uit Cecilia Mis - Handel en Purcell

Dirigent: Marcel den Dulk (GrootNoord)


23 november, 16.00 uur

Grote Kerk, Monnickendam

Programma:

Ein Deutsches Requiem - Joh. Brahms

Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)


17 november, middagconcert

St. Maartenskerk, Maartensdijk

Programma:

Klassiek-Romantiek-Volksmuziek-Musical

Dirigent: Stephan Pas (Algemeen Zanggroep Maartensdijk)


16 november, 20.00 uur

Opstandingskerk, Woerden

Programma:

Mis in D - A.Dvorak

Psalmfest – J. Rutter

Dirigent: Andre Vis (Woerdens vocaal ensemble)


10 november, 15.00 uur

Maranathakerk, Alphen aan de Rijn

Programma:

Requiem – Mozart, Te Deum – Haydn

Magnificat – Vivaldi

Concert voor hobo en viool – Bach

Dirigent: Gert Hans (Jubilate Deo)


2 november, 19.30 uur

Remigiuskerk, Steenderen

Programma: Missa Votiva – Zelenka, Magnificat – C. Ph. E. Bach

Dirigent: Hans de Wilde (Cappella Bronckhorst)


2 november, 20.00 uur

Grote kerk, Edam

Programma: Diverse werken F.Mendelssohn, Requim W.A.Mozart

Dirigent: Benjamin Bakker (Oratoriumkoor Zang Edam)


2 november, 20.00 uur

De Antenne, Dedemsvaart

Programma: Mis in C - W.A.Mozart en BWV 236 - J.S.Bach

Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)


27 oktober, 15.30 uur

Theater Junushoff, Wageningen

Programma: Grosse Messe - W.A.Mozart

Dirigent: Hans de Wilde (Toonkunstkoor Wageningen)


26 oktober, 20.00 uur

St Joriskerk, Amersfoort

Programma: Requiem – G. Verdi

Dirigent: Bas van den Heuvel (Toonkunst Amersfoort)


12 mei 2019, 15.00 uur

Walburgiskerk, Zuthpen

Programma: Mass of the Children - John Rutter

Dirigent: Hans Lamers (ToonkunstPlus Zutphen)


4 mei 2019, 20.45 uur

RK Kerk, Joure

Programma: Herdenkingsconcert

Dirigent: Jan Vermaning Noord Nederlands Kamerkoor en Kleynkoor Academy

Solisten: Lotte Pierik en Eefje Paddenburg


19 april 2019, 13:30 uur

Hoofdstraatkerk, Hoogeveen

Programma: Johannes Passion – J.S. Bach

Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)


17 april 2019, 19:30 uur

Grote kerk, Leeuwarden

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Hans de Wilde (NHL Stendenkoor)


16 april 2019, 19:30 uur

Atlas theater, Emmen

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Hans de Wilde (NHL Stendenkoor)


12 april 2019, 19:30 uur

Dorpskerk, Katwijk

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Marcel den Dulk (COK Hallelujah Katwijk)


12 april 2019, 19.00 uur

Baseliek, IJsselstein

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)


6 april 2019, 16.30 uur

Heilige Josephkerk, Gouda

Programma: Les sept paroles du Christ en Croix – Cesar Franck

Dirigent: Andre Vis ( Chr. Gem. Koor Hossana)


17 maart 2019, 15.00 uur

Sancta Maria, Noordwijk

Programma: Stabat Mater – Karl Jenkins

Dirigent: Herma van Piekeren en het Kunstklank projectkoor


16 maart 2019, 20.00 uur

Sancta Maria, Noordwijk

Programma: Stabat Mater – Karl Jenkins

Dirigent: Herma van Piekeren en het Kunstklank projectkoor


15 maart 2019, 20.00 uur

Sancta Maria, Noordwijk

Programma: Stabat Mater – Karl Jenkins

Dirigent: Herma van Piekeren en het Kunstklank projectkoor


15 maart 2019, 15.00 uur

Sancta Maria, Noordwijk

Programma: Stabat Mater – Karl Jenkins

Dirigent: Herma van Piekeren en het Kunstklank projectkoor


10 maart 2019, 15.00 uur

Sancta Maria, Noordwijk

Programma: Stabat Mater – Karl Jenkins

Dirigent: Herma van Piekeren en het Kunstklank projectkoor


9 maart 2019, 20.00 uur

Sancta Maria, Noordwijk

Programma: Stabat Mater – Karl Jenkins

Dirigent: Herma van Piekeren en het Kunstklank projectkoor


8 maart 2019, 20.30 uur

Sancta Maria, Noordwijk

Programma: Stabat Mater – Karl Jenkins

Dirigent: Herma van Piekeren en het Kunstklank projectkoor


16 februari 2019

Pauluskerk te Breukelen, 20.00 uur

Programma: Werken van Lotti, Buxtehude, Handel en Haydn

Dirigent: Arjan van Dijk (CZOV Excelsior)


26 januari 2019

Maarsen, 20.00 uur

Programma: Werken van Haydn, Mendelssohn, Bach en Vivaldi

Dirigent: Gert Hans (gezamenlijke koren)


20 januari 2019

Mijdrecht, aanvang 20.00 uur

Programma: Nieuwjaarsconcert

Dirigent: Gert Hans (Regiokoor de Ronde Venen)


Zondag 23 december 2018

Monnickendam, koorbegeleiding aanvang 15.30 uur

Lokatie: Grote Kerk, de Zarken 2 te Monnickendam

Programma: Weihnachts Oratorium – J.S. Bach

Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)


Zaterdag 22 december 2018

Amsterdam, Koorbegeleiding aanvang 15.30 uur

Lokatie: Noorderkerk, Noordermarkt 48 te Amsterdam

Programma: Weihnachts oratorium – J.S. Bach

Dirigent: Marcel den Dulk(COV GrootNoord Amsterdam)


dinsdag 18 december 2018

Joure, Kerst(familie)concert aanvang 20.00 uur

Lokatie: RK-kerk, Joure

Programma Christmas Concert:

Gloria–Vivaldi, Winter–Vivaldi

O Magnum Mysterium–Lauridsen en Magnificat-Rutter

Uitvoerenden:

Nationaal Symfonisch Kamerorkest

Noord Nederlands Kamerkoor

Dirigent: Jan Vermaning


Zaterdag 24 november 2018

Elburg, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, Elburg

Programma:

Mis in C – Rheinberger, Nun kommt den Heiland

J.S. Bach en Oratorio de Noel

Saint Saens

Dirigent: Ilia Belianko (Gelders Oratoriumkoor)


Zaterdag 17 november 2018

Zeist, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Locatie: ntb kerk te Zeist

Programma: werken van Haydn, Mendelssohn, Bach en Vivaldi

Dirigent: Gert Hans (gezamenlijke koren)


Zondag 11 november 2018

Edam, Koorbegeleiding aanvang 14.30 uur

Lokatie: Grote-kerk, Edam

Programma: Die Schopfung – J. Haydn

Dirigent: Benjamin Bakker (Zang Edam)


Zaterdag 10 november 2018

Dedemsvaart, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: de Antenne, Dedemsvaart

Programma: Elias – F. Mendelssohn

Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)


Zaterdag 10 november 2018

Hattem, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Locatie: De open poort, Veldhoeve 1 te Hattem

Programma: Elias – F. Mendelssohn- Bartholdy

Dirigent: Jaap Neuteboom (Jubilate Deo Hattem)


Zaterdag 10 november 2018

Veenendaal, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Locatie: Kerkzaal Aller Erf te Veenendaal

Programma: Missa Tango - Palmeri

Dirigent: Hans Lamers (COV Veenendaal)


Vrijdag 9 november 2018

Drachten, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: de Lawei, Drachten

Programma: Elias – F. Mendelssohn

Dirigent: Gerben van der Veen(COV Gloria Deo Drachten)


Zaterdag 3 november 2018

Groningen, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Locatie: Martinikerk te Groningen

Programma: Elias – F. Mendelssohn

Dirigent: Leendert Runia (KOV Groningen)


Zaterdag Matinee 27 oktober 2018

Katwijk, Koorbegeleiding aanvang 16.00 uur

Lokatie: Vredeskerk, Katwijk

Programma: Kronungsmesse – Mozart en Messa do Gloria - Puccini

Dirigent: Marcel den Dulk (COK Hallelujah Katwijk)


Zondag 21 oktober 2018

Zandvoort, Koorbegeleiding aanvang 15.15 uur

Lokatie: ntb, Zandvoort

Programma: Requiem – G. Faure

Dirigent: Arjan van Dijk (Kamerkoor Airone)


Zaterdag 20 oktober 2018

Lochem, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Gudula-kerk, Lochem

Programma: oa werken van Gjeilo, Mendelssohn en Zelenka

Dirigent: Bas van den Heuvel (Vocaal Ensemble Lochem)


Zondag 14 oktober 2018

Zandvoort, Koorbegeleiding aanvang 15.15 uur

Lokatie: ntb, Amsterdam

Programma: o.a. Requiem – G. Faure

Dirigent: Arjan van Dijk (Kamerkoor Airone)


Zaterdag 13 oktober 2018

Nieuwkoop, koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Ned. Herv. Kerk te Nieuwkoop

Programma: werken van Mozart, Mendelssohn, Gluck en Rutter

Dirigent: Simon Stelling(Min Ghesellen Nieuwkoop)


Vrijdag 5 oktober 2018

IJsselstein, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Basiliek, IJsselstein

Programma: Elias – Mendelssohn

Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)


Zaterdag 29 september 2018

Nijmegen, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Boskapel, Nijmegen

Programma: Romancero – Tedesco en Misa a Buenos Aires - Palmeri

Dirigent: Hans de Wilde (Toonkunstkoor Nijmegen)


Zaterdag 16 juni 2018

Amsterdam, Koorbegeleiding aanvang 20.15 uur

Lokatie: Gertrudiskathedraal, Willemsplantsoen 2, Utrecht

Programma: diverse werken W.A. Mozart

Dirigent: Andre Vis (Kamerkoor Estrivo)


Zondag 27 mei 2018

Amsterdam, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: Concertgebouw, Amsterdam

Programma: Messiah – G.F. Handel

Dirigent: Marcel den Dulk (GrootNoord Amsterdam)


Vrijdag 4 mei 2018

Herdenkingsoncert aanvang 20.45 uur

Lokatie: RK-kerk, Joure

Programma: Schindler’s List, Gabriels Oboe en Requiem van Mozart

Dirigent: Jan Vermaning

Uitvoerenden:

Nationaal Symfonisch Kamerorkest

Noord Nederlands Kamerkoor

Solisten: Anita Jongerman – viool & Arco van Zon – hobo


Vrijdag 4 mei 2018

Elburg, Koorbegeleiding aanvang 20.30 uur

Lokatie: Grote Kerk, Elburg

Programma: Herdenkingsconcert

Dirigent: Ilia Belianko (Gelders Oratoriumkoor)


Vrijdag 30 maart 2018

Amsterdam, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: Broerenkerk, Zwolle

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Arise Kampen


Vrijdag 30 maart 2018

Middelburg, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Locatie: Zeeuwse concert- en gehoorzaal te Middelburg

Programma: Johannes Passion – J.S. Bach

Dirigent: Arno van Wijk (KOV Middelburg)


Woensdag 28 maart 2018

Leeuwarden, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote-kerk, Leeuwarden

Programma: Johannes Passion – J.S. Bach

Dirigent: Hans de Wilde (Stendenkoor)


Dinsdag 27 maart 2018

Emmen, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote-kerk, Emmen

Programma: Johannes Passion – J.S. Bach

Dirigent: Hans de Wilde (Stendenkoor)


Zaterdag 24 maart 2018

Monnickendam, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, de Zarken 2 te Monnickendam

Programma: Johannes Passion – J.S. Bach

Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)


Vrijdag 23 maart 2018

Katwijk, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: Dorpskerk, Kerklaan 12 te Katwijk

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Marcel den Dulk (COK Hallelujah Katwijk)


Vrijdag 23 maart 2018

Woerden, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Bonaventura-kerk te Woerden

Programma: Johannes Passion – J.S. Bach

Dirigent: Andre Vis (Woerdens Vocaal Ensemble)


Zaterdag 10 maart 2018

Amersfoort, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: St. Joriskerk, Amersfoort

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Bas van de Heuvel (Toonkunst Amersfoort)


Zondag 18 februari 2018

Mijdrecht, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Locatie: RK-kerk te Mijdrecht

Programma: Requiem en Kronungsmesse – W.A. Mozart

Dirigent: Gert Hans (Regiokoor de Ronde Venen)


Donderdag 8 februari 2018

Leeuwarden, Koorbegeleiding aanvang 16.00 uur

Locatie: Leeuwarden (besloten)

Programma: Magnificat – J.S. Bach

Dirigent: Hans de Wilde (Stendenkoor)


Vrijdag 2 februari 2018

Uithoorn, kindervoorstelling/educatie (besloten)

Lokatie: De Schutse, Uithoorn

Programma:

Peter en de Wolf

De geschiedenis van het olifantje Babar

Dirigent: Bob Berkemeier (SCAU)


Zaterdag 20 januari 2018

Veenendaal, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Locatie: Basiliek te Veenendaal

Programma: Die Schopfung – J. Haydn

Dirigent: Hans Lamers (COV Veenendaal)


Dinsdag 19 december 2017

Joure, Kerstconcert aanvang 20.00 uur

Lokatie: RK-kerk, Joure

Programma: Messiah – G.F. Handel

Uitvoerenden:

Nationaal Symfonisch Kamerorkest

Noord Nederlands Kamerkoor

Dirigent: Jan Vermaning


Woensdag 13 december 2017

Nijmegen, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Locatie: Concertgebouw de Vereeniging te Nijmegen

Programma: Weihnachtsoratorium – J.S. Bach

Dirigent: Hans de Wilde (Toonkunstkoor Nijmegen)


Zaterdag 25 november 2017

Middelburg, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Locatie: Zeeuwse Concertzaal Middelburg

Programma: Hohe Messe – J.S. Bach

Dirigent: Arno van Wijk (KOV Middelburg)


Zaterdag 18 november 2017

Amsterdam, Koorbegeleiding aanvang 15.30 uur

Locatie: Dominicuskerk te Amsterdam

Programma: Magnificat – J. Rutter en Kronungsmesse – W.A. Mozart

Dirigent: Marcel den Dulk (COV Groot Noord)


Zaterdag 18 november 2017

Zeist, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Oosterkerk, Zeist

Programma: werken van Hasse, Handel en Mozart

Dirigent: Gert Hans (Le Shaddai)


Zaterdag 18 november 2017

Steenwijk, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, Steenwijk

Programma: Hohe Messe – J.S. Bach

Dirigent: Rob Meijer (COV Steenwijk)


Zaterdag 11 november 2017

Breukelen/Maarssen, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: ntb, Breukelen/Maarssen

Programma: werken van Schubert, Vivaldi en Bach

Dirigent: Gert Hans (gezamenlijke koren)


Vrijdag 10 november 2017

IJsselstein, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Basiliek, IJsselstein

Programma: Lobgesang – Mendelssohn en Missa Solemnis - Schubert

Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)


Vrijdag 10 november 2017

Groningen, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Locatie: Nieuwe Kerk te Groningen

Programma: Kronungsmesse, Requiem – W.A. Mozart

Dirigent: Leendert Runia (KOV Groningen)


Zaterdag 4 november 2017

Alphen aan de Rijn, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: ntb, Alphen aan de Rijn

Programma: werken van Schubert, Vivaldi en Bach

Dirigent: Gert Hans (gezamenlijke koren)


Zaterdag 4 november 2017

Dedemsvaart, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: de Antenne, Dedemsvaart

Programma: Cantate 61 en 80 – J.S. Bach + Te Deum Stolzel

Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)


Vrijdag 3 november 2017

Almelo, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, Almelo

Programma: the Mirror of Perfection – Richard Blackford en St. Jorismis – Herman Finkers

Dirigent: Arno Vree (Toonkunstkoor Almelo)


Vrijdag 3 november 2017

De Lier, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: de Dom, De Lier

Programma: Credo – Vivaldi, Stabat Mater – Haydn en Requiem - Eberlin

Dirigent: Rob Meijer (Oratoriumkoor de Lier)


Zondag 15 oktober 2017

Eelde, familie-voorstelling aanvang 14.00 uur

Locatie: Buitenplaats te Eelde

Programma: n.t.b.

Kamerensemble NASKA en vertelster Herma van Piekeren


Zaterdag 7 oktober 2017

Amersfoort, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: St. Joriskerk, Amersfoort

Programma: Magnificat – Rutter & Gloria - Vivaldi

Dirigent: Bas van de Heuvel (Toonkunst Amersfoort)


18-22 juli 2017

Noordwijk, „Gestrand Verlangen"

Locatie: Theater aan Zee te Noordwijk

Dido en Aeneas – H. Purcell

Dirigent: Herma van Piekeren (Kunstklank)


Zondag 21 mei 2017

Amsterdam, Koorbegeleiding aanvang 15.30 uur

Locatie: Westerkerk te Amsterdam

Programma: Requiem & Cantique – Faure, Hanna wa Saku – Yoko en Music Makers – Elgar

Dirigent: Marcel den Dulk (COV Groot Noord)


Woensdag 17 mei 2017

Nijmegen, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: De Vereeniging, Nijmegen

Programma: Nelsonmis – J. Haydn en Magnificat BWV 243 – J.S. Bach

Dirigent: Hans de Wilde (Toonkunstkoor Nijmegen)


Donderdag 4 mei 2017

Woerden, Koorbegeleiding aanvang 20.45 uur

Locatie: Bonaventura Kerk te Woerden

Programma: Requiem – Durufle en Cantique - Faure

Dirigent: Andre Vis (Woerdens Vocaal Ensemble)


Maandag 1 mei 2017

Joure, Herdenkingsoncert aanvang 20.00 uur

Lokatie: RK-kerk, Joure

Programma: uit het dagboek van Anne Frank met muziek-beelden

Dirigent: Jan Vermaning

Uitvoerenden:

Nationaal Symfonisch Kamerorkest

Noord Nederlands Kamerkoor/Kinderkoor

Tekst: Sieger Bijsterveld


Vrijdag 14 april 2017

Hoogeveen, Koorbegeleiding aanvang 13.30 uur

Lokatie: Hoofdstraatkerk, Hoogeveen

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)


Woensdag 12 april 2017

Emmen, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: Grote-kerk, Emmen

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Hans de Wilde (Stendenkoor)


Dinsdag 11 april 2017

Leeuwarden, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: Grote-kerk, Leeuwarden

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Hans de Wilde (Stendenkoor)


Zaterdag 8 april 2017

Elburg, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, Elburg

Programma: Messiah – G.F. Handel

Dirigent: Ilia Belianko (Gelders Oratoriumkoor)


Zaterdag 8 april 2017

Breukelen, Koorbegeleiding aanvang 15.00 uur

Lokatie: Pieterskerk, Breukelen

Programma:Les sept paroles du Christ en Croix – C. Franck en Stabat Mater - Rheinberger

Dirigent: Andries Jagt (CZOV Excelsior)


6 april 2017

Locatie: de Ogterop te Meppel

Educatieve voorstelling: "Er reed een trein naar Sobibor"

autobiografische lezing (over Jules Schelvis), film en muziek

Medewerkers:

Sieger Bijsterveld - verteller

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: stichting School en Kunst


Maandag 3 april 2017

Amstelveen, Herdenkingsconcert: 'Jules Schelvis 1921-2016', aanvang 20.00 uur

Lokatie: St. Augustinuskerk, Amstelveen

Programma: o.a. Requiem – W.A. Mozart

Medewerkers:

Nationaal Symfonisch Kamerorkest en Kleijnkoor Noordwijk

Amaryllis Dieltiens (sopraan), Marjolein Niels (alt)

Jan Willem Schaafsma (tenor), Henk Neven (bas)

Dirigent: Jan Vermaning (Herma van Piekeren - repetitor Kleijnkoor)

coproductie St. Nationale Herdenking Joure, Stichting Sobibor en Gemeente Amstelveen


Zondag 2 april 2017

Lochem, Koorbegeleiding aanvang 15.00 uur

Lokatie: Gudulakerk, Lochem

Programma: Johannes Passion – J. S. Bach

Dirigent: Bas van den Heuvel(Vocaal Ensemble Lochem)


Zaterdag 1 april 2017

Monnickendam, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, de Zarken 2 te Monnickendam

Programma: Johannes Passion – J.S. Bach

Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)


Zondag 26 maart 2017

Scharnegoutum, Koorbegeleiding aanvang 16.00 uur

Locatie: Martenskerk te Scharnegoutum

Programma: divers kerkmuziek

Dirigent: Sjoerd van der Veen (Martens Cantorij)


Donderdag 23 maart 2017

Drachten, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: n.t.b., Drachten

Programma: Johannes Passion (Schumann versie)

Dirigent: Gerben van der Veen(COV Gloria Deo Drachten)


Maandag 19 december 2016

Joure, Kerst(familie)concert aanvang 20.00 uur

Lokatie: RK-kerk, Joure

Programma:

Christmas Carols – traditional

1e deel Messiah – G.F. Handel

Notenkraker Suite – P I. Tsjaikovsky

Uitvoerenden: Nationaal Symfonisch Kamerorkest

Noord Nederlands Kamerkoor en solisten

Dirigent: Jan Vermaning


Vrijdag 16 december 2016

Amsterdam, koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Westerkerk te Amsterdam

Programma: Kerstconcert met werken van Rutter, Bach en Handel

Dirigent: Marcel den Dulk (COV GrootNoord Amsterdam)


Zondag 11 december 2016

Monnickendam, Koorbegeleiding aanvang 14.30 uur

Lokatie: Grote Kerk, de Zarken 2 te Monnickendam

Programma: Messiah – G.F. Handel

Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)


Zaterdag 10 december 2016

Leeuwarden, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote-kerk, Leeuwarden

Programma: o.a. Misa Tango - Palmeri

Dirigent: Hans de Wilde (Stendenkoor)


Zaterdag 19 november 2016

Voorburg, Koorbegeleiding aanvang 16.00 uur

Lokatie: Oude-Kerk, Voorburg

Programma: werken van o.a. Poulenc, Manneke, Sweelinck, de Klerk en Andriessen

Dirigent: Klaas-Jan de Groot (Kamerkoor Voix Jolies)


Vrijdag 18 november 2016

Drachten, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: de Lawei, Drachten

Programma: oa Requiem – Mozart (Mendelssohn versie)

Dirigent: Gerben van der Veen (COV Gloria Deo Drachten)


Zaterdag 12 november 2016

Veenendaal, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: De Lampegiet, Veenendaal

Programma: Beethoven-project

Dirigent: Hans Lammers (COV Veenendaal)


Zaterdag 12 november 2016

Vaassen, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Marinuskerk te Vaassen

Programma: Psalm 95 – Mendelssohn en Gloria - Puccini

Dirigent: Han Siertsema (Regionaal oratoriumkoor Epe)


Zondag 6 november 2016

Mijdrecht, Koorbegeleiding aanvang 15.00 uur

Lokatie: RK-kerk, Mijdrecht

Programma: Kerstconcert met werken van Hummel, Mendelssohn en Berlioz

Dirigent: Gert Hans (Regiokoor de Ronde Venen)


Zondag 6 november 2016

Zevenaar, Koorbegeleiding aanvang 15.30 uur

Lokatie: Andreaskerk te Zevenaar

Programma: Kronungsmesse en Excultate Jubilate – Mozart, Gloria - Vivaldi

Dirigent: Christel Gelderman (Liemers Cantorij)


Zaterdag 5 november 2016

Groningen, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: AA-kerk, Groningen

Programma: Coronation Anthems – G.F. Handel

Dirigent: Edwin Velvis(Nothern Voices)


Zaterdag 5 november 2016

Dedemsvaart, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Kerkelijk Centrum 'de Antenne' te Dedemsvaart

Programma: Kronungsmesse en Requiem – W.A. Mozart

Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)


Dinsdag 5 juli 2016

Meppel, CD-opname

Lokatie: Mariakerk, Meppel

Programma: Concert van Nico Verrips

Organisatie: Mannes Hofsink


Woensdag 4 mei 2016

Noordwijk, Herdenkingsoncert aanvang 21.00 uur

Lokatie: Oude Jeroenskerk, Noordwijk

Programma: divers

Dirigent: Herma van Piekeren(St. Kunstklank Noordwijk)


Woensdag 4 mei 2016

Elburg, Koorbegeleiding aanvang 20.30 uur

Lokatie: Grote Kerk, Elburg

Programma: ein Deutsches Requiem – Joh. Brahms

Dirigent: Ilia Belianko (Gelders Oratoriumkoor)


Dinsdag 3 mei 2016

Noordwijk, Herdenkingsoncert aanvang 20.30 & 22.30 uur

Lokatie: Oude Jeroenskerk, Noordwijk

Programma: divers

Dirigent: Herma van Piekeren(St. Kunstklank Noordwijk)


Maandag 2 mei 2016

Joure, Herdenkingsoncert aanvang 20.00 uur

Lokatie: RK-kerk, Joure

Programma: Requiem - G. Faure

Dirigent: Jan Vermaning

Uitvoerenden: Nationaal Symfonisch Kamerorkest, solisten en het Noord Nederlands Kamerkoor


Zondag 1 mei 2016

Noordwijk, Herdenkingsoncert aanvang 20.30 uur

Lokatie: Oude Jeroenskerk, Noordwijk

Programma: divers

Dirigent: Herma van Piekeren(St. Kunstklank Noordwijk)


Zondag 24 april 2016

Stiens, Koorbegeleiding middag- en avondconcert

Lokatie: de Hege Stins, Stiens

Programma: Jubileumconcert

Dirigent: Take Beukema (Sweelinck Cantorij Stiens)


zondag 17 april 2016

Koorbegeleiding project OPUS 8

Lokatie: St. Jozefkathedraal te Groningen

Programma: premiere-werken van Will Todd

Dirigent: Anne Sollie (Opus 8 projectkoor)


zaterdag 16 april 2016

Koorbegeleiding project OPUS 8

Lokatie: Bonifatiuskerk te Leeuwarden

Programma: premiere-werken van Will Todd

Dirigent: Anne Sollie (Opus 8 projectkoor)


Vrijdag 15 april 2016

Koorbegeleiding project OPUS 8

Lokatie: Willibrordkerk te Utrecht

Programma: premiere-werken van Will Todd

Dirigent: Anne Sollie (Opus 8 projectkoor)


Donderdag 14 april 2016

Gorredijk, de Schans

Educatieve voorstelling: "Er reed een trein naar Sobibor"

autobiografische lezing (over Jules Schelvis), film en muziek

Medewerkers:

Sieger Bijsterveld - verteller

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: stichting School en Kunst


Woensdag 23 maart 2016

Leeuwarden, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: Grote-kerk, Leeuwarden

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Hans de Wilde (Stendenkoor)


Woensdag 23 maart 2016

Amsterdam, koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: Concertgebouw te Amsterdam

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Marcel den Dulk (COV GrootNoord Amsterdam)


Dinsdag 22 maart 2016

Leeuwarden, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: Grote-kerk, Leeuwarden

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Hans de Wilde (Stendenkoor)


Zaterdag 19 maart 2016

Steenwijk, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, Steenwijk

Programma: Johannes Passion – J.S. Bach

Dirigent: Rob Meijer (COV Steenwijk)


Zaterdag 19 maart 2016

Monnickendam, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, de Zarken 2 te Monnickendam

Programma: Johannes Passion – J.S. Bach

Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)


Vrijdag 18 maart 2016

Woerden, koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Petruskerk, Woerden

Programma: Johannes Passion – J.S. Bach

Dirigent: Andre Vis (Woerdens Vocaal Ensemble)


Zaterdag 5 maart 2016

Amersfoort, Koorbegeleiding aanvang 19.00 uur

Lokatie: St. Joriskerk, Amersfoort

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Bas van de Heuvel (Toonkunst Amersfoort)


Zaterdag 5 maart 2016

Amersfoort, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Sint Ansfriduskerk, Amersfoort

Programma: Johannes Passion – J. S. Bach

Dirigent: Rob Meijer (Eemland Muziekproject)


Zaterdag 27 februari 2016

Abbegea, Koorbegeleiding aanvang 16.30 uur

Lokatie: NH-kerk, Abbegea

Programma: delen uit Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Gerben van der Veen (gelegenheidskoor)


Vrijdag 26 februari 2016

IJsselstein, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Basiliek, IJsselstein

Programma: werken van John Rutter

Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)


Zaterdag 13 februari 2016

Dedemsvaart, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Immanuelkerk, Dedemsvaart

Programma: Die Jahreszeiten – J. Haydn

Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)


Zondag 24 januari 2016

Amsterdam, Koorbegeleiding aanvang 20.15 uur

Lokatie: Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam

Programma: werken van Tagemitsu, Vaughan Williams en Elgar

Dirigent: Enrique López-Cortón (Groot Concertkoor Amsterdam)


Zaterdag 23 januari 2016

Amsterdam, Koorbegeleiding aanvang 20.15 uur

Lokatie: Nedpho-Koepelkerk, Amsterdam

Programma: werken van Tagemitsu, Vaughan Williams en Elgar

Dirigent: Enrique López-Cortón (Groot Concertkoor Amsterdam)


Maandag 21 december 2015

Joure, Kerstconcert aanvang 20.00 uur

Lokatie: RK-kerk, Joure

Programma: Weihnachts Oratorium – J.S. Bach

Uitvoerenden:

Nationaal Symfonisch Kamerorkest

Tanja Obalski – sopraan

Roelien van Wageningen – alt

Uros Petrac – tenor

Joep van Geffen – bas

Noord Nederlands Kamerkoor

Dirigent: Jan Vermaning


Zondag 29 november 2015

Noordwijk, Familieconcert aanvang 15.00 uur

Lokatie: Oude Jeroenskerk te Noordwijk

Programma: familievoorstelling voor jong en oud

Dirigent: Jan Vermaning

Vertelster: Herma van Piekeren


Zaterdag 21 november 2015

Harderwijk, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote-kerk, Harderwijk

Programma: Requiem – Jenkins & Requiem - Fauré

Dirigent: Jurriaan Grootes (COV NW-Veluwe)


Zaterdag 21 november 2015

Elburg, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, Elburg

Programma: Runrise Mass – Gjeilo en divers Mozart, Mendelssohn en Beethoven

Dirigent: Ilia Belianko (Gelders Oratoriumkoor)


Zaterdag 21 november 2015

Monnickendam, Koorbegeleiding aanvang 15.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, de Zarken 2 te Monnickendam

Programma: Requiem – Faure en the Armed Man - Jenkins

Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)


Zaterdag 21 november 2015

Oudkarspel, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Allemanskerk, Oudkarspel

Programma: Scratch – Messiah - Händel

Dirigent: Anne de Bruijn (Schoorl's Gemengd Koor)


Zondag 15 november 2015

Mijdrecht, Koorbegeleiding aanvang 15.00 uur

Lokatie: RK-kerk, Mijdrecht

Programma: werken van Rheinberger, Haydn en Mozart

Dirigent: Gert Hans (Regiokoor De Ronde Venen)


Zondag 15 november 2015

Amsterdam, koorbegeleiding aanvang 15.15 uur

Lokatie: Westerkerk te Amsterdam

Programma: Five Pirituals – Michael Tippet en Sacred Concert – Duke Ellington

Dirigent: Marcel den Dulk (COV GrootNoord Amsterdam)


Zondag 8 november 2015

Eindhoven, Koorbegeleiding aanvang 15.00 uur

Lokatie: Parktheater te Eindhoven

Programma: Requiem – Mozart – Bernstein, Gloria – Rutter en Misa Tango - Bacalov

Dirigent: Cees Wouters (Kempenkoor)


Zaterdag 7 november 2015

Steenwijk, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, Steenwijk

Programma: Requiem – Brahms en Psalm 42 - Mendelsohn

Dirigent: Rob Meijer (COV Steenwijk)


Vrijdag 6 november 2015

Almelo, Koorbegeleiding aanvang 20.15 uur

Lokatie: Grote Kerk, Almelo

Programma: Dona Nobis Pacem – Vaughan Williams & Requiem - Fauré

Dirigent: Arno Vree (Toonkunstkoor Almelo)


Woensdag 7 oktober 2015

Assen, Wednesday Special, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Theater/concertzaal 'de Nieuwe Kolk' te Assen

Programma: 'stille film' The Man Beneath (met live muziek)

Medewerkers: Nationaal Symfonisch Kamerorkest

Dirigent: Jan Vermaning

Muziek: Martin de Ruiter


Zaterdag 11 juli 2015

Amsterdam, Koorbegeleiding aanvang 20.30 uur

Lokatie: Buiksloterkerk, Amsterdam

Programma: Srebrenica Oratorium – Pablo Escande

Dirigent: Joost Schouten (gelegenheidskoor)


Maandag 4 mei 2015

Joure, Herdenkingsconcert aanvang 20.45 uur

Lokatie: RK-kerk, Joure

Programma: thema, bezinnen, herdenken en vieren

Dirigent: Herma van Piekeren

Koor en solisten van Kinder- en Kleijnkoor Noordwijk + Nationaal Symfonisch Kamerorkest


Maandag 4 mei 2015

Woerden, koorbegeleiding aanvang 20.45 uur

Lokatie: Petruskerk, Woerden

Programma: Requiem – Rutter, Psalm 86 – Holst, Versa est in Luctum – Lobo en Justorum animae – Stanford

Dirigent: Andre Vis (Woerdens Vocaal Ensemble)


Zondag 3 mei 2015

Amsterdam, koorbegeleiding aanvang 15.15 uur

Lokatie: Westerkerk te Amsterdam

Programma: the Armed Man – Jenkins en Requiem - Mozart

Dirigent: Marcel den Dulk (COV GrootNoord Amsterdam)


Zaterdag 18 april 2015

Amersfoort, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: St. Joriskerk, Amersfoort

Programma: werken van Dobrogosz, Rheinberger, Mendelssohn en Grieg

Dirigent: Bas van de Heuvel (Toonkunst Amersfoort)


Maandag 13 april 2015

Lokatie: Lemmer

Educatieve voorstelling: "Er reed een trein naar Sobibor"

autobiografische lezing (over Jules Schelvis), film en muziek

Medewerkers:

Sieger Bijsterveld - verteller

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: stichting School en Kunst


Zaterdag 11 april 2015

Vroomshoop, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Kerkelijk centrum Irene, Vroomshoop

Programma: Paukenmesse – J. Haydn en Krönungsmesse – W.A. Mozart

Dirigent: Jaap Neuteboom (Zang en Vriendschap)


Vrijdag 10 april 2015

Lokatie: Franeker

Educatieve voorstelling: "Er reed een trein naar Sobibor"

autobiografische lezing (over Jules Schelvis), film en muziek

Medewerkers:

Sieger Bijsterveld - verteller

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: stichting School en Kunst


Vrijdag 3 april 2015

Hoogeveen, Koorbegeleiding aanvang 13.30 uur

Lokatie: Hoofdstraatkerk te Hoogeveen

Programma: Mattheus Passion van J.S. Bach

Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)


Donderdag 2 april 2015

Lokatie: Sneek

Educatieve voorstelling: "Er reed een trein naar Sobibor"

autobiografische lezing (over Jules Schelvis), film en muziek

Medewerkers:

Sieger Bijsterveld - verteller

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: stichting School en Kunst


Dinsdag 31 maart 2015

Noordwijk, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Oude Jeroenskerk, Noordwijk

Programma: Johannes Passion van J.S. Bach

Dirigent: Herma van Piekeren (Kunstklank Noordwijk)


Maandag 30 maart 2015

Noordwijk, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Oude Jeroenskerk, Noordwijk

Programma: Johannes Passion van J.S. Bach

Dirigent: Herma van Piekeren (Kunstklank Noordwijk)



Zaterdag 28 maart 2015

Monnickendam, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, de Zarken 2 te Monnickendam

Programma: Johannes Passion van J.S. Bach

Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)


Woensdag 25 maart 2015

IJsselstein Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: St. Nicolaasbasiliek, St. Nicolaasstraat 12 te IJsselstein

Programma: Mattheus Passion - J.S. Bach

Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)


Zaterdag 14 maart 2015

Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Maranathakerk, Alphen aan den Rijn

Programma: Werken van Rheinberger en Fauré

Dirigent: Gert Hans (Le Shaddai & Jubilate Deo)


Zaterdag 7 maart 2015

Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Sionskerk, Zeist

Programma: werken van Rheinberger en Fauré

Dirigent: Gert Hans (Jubilate Deo & Le Shaddai)


Maandag 2 maart 2015

Den Haag, Herdenkingsconcert: "Er reed een trein naar Sobibor"

Aanvang 20.30 uur

Lokatie: Vredespaleis, Carnegieplein 2, Den Haag

Programma: autobiografische lezing, beeld- filmmateriaal en klassieke muziek

Medewerkers:

Jules Schelvis (tekst)

Marjolein Niels (alt)

Nationaal Symfonisch Kamerorkest

Dirigent: Jan Vermaning

Reserveren en info: www.erreedeentreinnaarsobibor.nl


Zaterdag 31 januari 2015

Hattem, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: Grote- of Andreaskerk, Hattem

Programma: Messiah – G.F. Händel

Dirigent: Jaap Neuteboom (Kleinkoor Canto)


Maandag 22 december 2014

Joure, Kerstconcert aanvang 20.15 uur

Lokatie: H. Mattheuskerk te Joure

Programma: 'Classic Christmas Music' van o.a. Bach, Händel en Charpentier

Medewerkers: Drents Kamerkoor o.l.v. Dick Dijk & Nationaal Symfonisch Kamerorkest


Dinsdag 16 december 2014

Dronten, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: theater de Meerpaal, Dronten

Programma: Messiah – G. F. Handel

Dirigent: Leendert Runi (Sallands Bachkoor)


Zondag 14 december 2014

Mijdrecht, Koorbegeleiding aanvang 15.00 uur

Lokatie: RK-kerk, Mijdrecht

Programma: Kerstconcert met werken van Bach, Boyce en Händel

Dirigent: Gert Hans (Regiokoor de Ronde Venen)


Zondag 7 december 2014

Monnickendam, Koorbegeleiding aanvang 15.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, de Zarken 2 te Monnickendam

Programma: Weihnachts Oratorium van J.S. Bach

Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)


Zaterdag 29 november 2014

Loenen aan de Vecht, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, Loenen aan de Vecht

Programma: werken van Haydn, Holst, Bach en Schubert

Dirigent: Gert Hans (Credo Maarssen)


Zaterdag 29 november 2014

Steenwijk, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, Steenwijk

Programma: Magnificat van J.D. Zelenka, Magnificat +

Lutherse Mis + Tonet Ihre Pauken van J.S. Bach

Dirigent: Rob Meijer (COV Steenwijk)


Zaterdag 8 november 2014

Alphen aan de Rijn, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Adventskerk, Alphen aan de Rijn

Programma: werken van Purcell, Vivaldi en Händel

Dirigent: Simon Stelling (Min Ghesellen)


Zaterdag 1 november 2014

Alphen aan de Rijn Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: kerkgebouw het Kruispunt te Alphen aan de Rijn

Programma: o.a. werken van J. Haydn, Spohr en W.A. Mozart

Dirigent: Gert Hans (Jubilate Deo)


Vrijdag 31 oktober 2014

Drachten Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Kerkgebouw de Fonteijn, De Kolken 89 Drachten

Programma: The Dream of Cerontius - Edward Elgar

Dirigent: Gerben van der Veen (COV Gloria Deo)


Maandag 13 oktober 2014

Assen, Herdenkingsconcert: "Er reed een trein naar Sobibor", aanvang 20.00 uur

Lokatie: Theater 'de nieuwe Kolk', Assen

Programma: autobiografische lezing, beeld- filmmateriaal en klassieke muziek

Medewerkers:

Jules Schelvis (tekst)

Marjolein Niels (alt)

Nationaal Symfonisch Kamerorkest

Dirigent: Jan Vermaning

reserveren en info: www.erreedeentreinnaarsobibor.nl


Zaterdag 11 oktober 2014

Lochem Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Gudulakerk, Lochem

Programma: Messiah - G.F. Händel

Dirigent: Bas van den Heuvel (Vocaal Ensemble Lochem)


1 t/m 6 juli 2014

Tournee Duitsland en Polen, Herdenkingsconcert: "Er reed een trein naar Sobibor"

Programma: autobiografische lezing, beeld- filmmateriaal en klassieke muziek

Medewerkers:

Jules Schelvis (tekst)

Marjolein Niels (alt)

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning

Info: www.erreedeentreinnaarsobibor.nl


Maandag 30 juni 2014

Amsterdam, Herdenkingsconcert: "Er reed een trein naar Sobibor"

Aanvang: 20.30 uur

Lokatie: Westerkerk, Prinsengracht 281 te Amsterdam

Programma: autobiografische lezing, beeld- filmmateriaal en klassieke muziek

Medewerkers:

Jules Schelvis (tekst)

Marjolein Niels (alt)

Nationaal Symfonisch Kamerorkest

Dirigent: Jan Vermaning

reserveren en info: www.erreedeentreinnaarsobibor.nl


Woensdag 21 mei 2014

IJsselstein Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: St. Nicolaasbasiliek, St. Nicolaasstraat 12 te IJsselstein

Programma: Die Schöpfung - J. Haydn

Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)


Zondag 4 mei 2014

Joure, Herdenkingsconcert: thema; "kinderen in oorlogstijd", aanvang 20.45 uur

Lokatie: H. Mattheuskerk te Joure

Programma: klassieke muziek, beeldmateriaal en gedichten

Medewerkers:

Sieger Bijsterveld (tekst)

Nationaal Symfonisch Kamerorkest

Dirigent: Jan Vermaning


Zondag 13 april 2014

Monnickendam, Koorbegeleiding aanvang 15.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, de Zarken 2 te Monnickendam

Programma: Johannes Passion van J.S. Bach

Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)


Zaterdag 12 april 2014

Amersfoort Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Heilige Kruiskerk, te Amersfoort

Programma: Johannes Passion - J.S. Bach

Dirigent: Bas van den Heuvel (Toonkunst Amersfoort)


Zondag 6 april 2014

De Lier Koorbegeleiding, aanvang 16.00 uur

Lokatie: Vredekerk, De Lier

Programma: Die Sieben letzte Worte Jesu am Kreuz - C. Franck

Dirigent: Bas van den Heuvel (Oratoriumkoor De Lier)


Vrijdag 4 april 2014

Bennekom Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Brinkstraatkerk, te Nijmegen

Programma: Johannes Passion van J.S. Bach

Dirigent: Mark Lippe (COV Bennekom)

In samenwerking met Toonkunstkoor Nijmegen


Woensdag 2 april 2014

Nijmegen Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Molenstraatkerk, te Nijmegen

Programma: Johannes Passion - J.S. Bach

Dirigent: Jose Doodkorte (Toonkunstkoor Nijmegen)

In samenwerking met COV Bennekom


Zaterdag 22 maart 2014

Alphen aan de Rijn Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Kruiskerk, Alphen aan de Rijn

Programma: Stabat Mater - Rheinberger, Cantique en Requiem - Fauré

Dirigent: Gert Hans (Jubilate Deo & Le Shaddai)


Zaterdag 15 maart 2014

Zeist Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Broedergemeente, Zeist

Programma: Stabat Mater - Rheinberger, Cantique en Requiem - Fauré

Dirigent: Gert Hans (Jubilate Deo & Le Shaddai)


Vrijdag 14 maart 2014

Vaassen Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: St. Martinuskerk, Deventerstraat 98, 8171 AC te Vaassen

Programma: Die Schöpfung - J. Haydn

Dirigent: Mario Telnekes (Regionaal Oratoriumkoor Epe)


Vrijdag 7 maart 2014

Scheveningen Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Oude Kerk, te Scheveningen

Programma: Krönungsmesse - W.A. Mozart en Coronation Anthems - G.F. Händel

Dirigent: Andre Vis (COV Scheveningen)


Maandag 24 februari 2014

Amsterdam, Promofilm t.b.v. dirigentencursus

Lokatie: MuzyQ, Atlantisplein 1, Amsterdam

Programma: Mozart - The Marriage of Figaro Ouverture

Organisatie: Euroclassica Music Management


Zaterdag 8 februari 2014

Heerenveen, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: RK-kerk, Heerenveen

Programma: Miserere van Joseph Martin Kraus,

Nicolai Messe van Joseph Haydn en Ave Verum van Mozart

Dirigent: Merlijn Wackers (Oratoriumkoor COV Heereveen)


Maandag 23 december 2013

Joure Kerstconcert, aanvang 20:00 uur

Lokatie: H. Mattheus kerk te Joure

Programma: Highlights of Christmas

Medewerkers: Martini Jongenskoor Sneek

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest


Vrijdag 20 december 2013

Dronten Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: de Ark, te Dronten

Programma: Weihnachtsoratorium - J.S. Bach

Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)


Zaterdag 30 november 2013

Elburg Herdenkingsconcert: "Er reed een trein naar Sobibor", aanvang 20:00 uur

Lokatie: Oosterkerk, Klaverplein 2 te Elburg

Programma: autobiografische lezing, beeld- filmmateriaal en klassieke muziek

Medewerkers:

Jules Schelvis (tekst)

Marjolein Niels (alt)

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning


Vrijdag 29 november 2013

Wageningen Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Johannes de Dooperkerk, Bergstraat 17 te Wageningen

Programma: Elias - F. Mendelssohn Bartholdy

Dirigent: Patrick van der Linden (Toonkunstkoor Wageningen)


Vrijdag 22 november 2013

Bennekom Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Brinkstraatkerk, te Bennekom

Programma: Diverse werken - W.A. Mozart en Nicolas Cantate - B. Britten

Dirigent: Mark Lippe (COV Bennekom)


Zondag 17 november 2013

Monnickendam Koorbegeleiding, aanvang 15:30 uur

Lokatie: Grote Kerk, de Zarken 2 te Monnickendam

Programma: Gloria's van Vivaldi, Mendelssohn en Rutter

Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)


Zaterdag 16 november 2013

Maarssen Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Kerkcentrum de Ark, Maarssen

Programma:

Vivaldi (Magnificat)

Mozart (Veni Sancte Spiritus), Schubert (Mis in G)

Boyce Symfonie nr. 2 A-groot en Mozart (pianoconcert nr. 9)

Dirigent: Gert Hans (Credo Maarssen)


Zaterdag 12 oktober 2013

Amersfoort Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Heilige Kruiskerk, te Amersfoort

Programma: Paulus - F. Mendelssohn

Dirigent: Bas van den Heuvel (Toonkunst Amersfoort)


Woensdag 9 oktober 2013

IJsselstein Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: St. Nicolaasbasiliek, St. Nicolaasstraat 12 te IJsselstein

Programma: Requiem - Duruflé en Requiem - Fauré

Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)


Zondag 15 september 2013

Feestelijk Klassiek Concert te Hertme, aanvang 14.30 uur

Locatie: Openluchttheater Hertme

Populair concert met zowel professionele als amateurmusici

Programma: divers klassiek

Dirigent: Jan Vermaning


Vrijdag 21 juni 2013

Educatie-concerten te Drachten, aanvang 8.45 uur

Fjouwer Dappere Mûskes (Gerrit Terpstra & Eppie Dam)

Naska met verteller Lysbeth Munniksma

Organisatie: stichting school en kunst


Maandag 3 juni 2013

Educatie-concerten te Sneek, aanvang 13.15 uur

Fjouwer Dappere Mûskes (Gerrit Terpstra & Eppie Dam)

Naska met verteller Lysbeth Munniksma

Organisatie: stichting school en kunst


Maandag 3 juni 2013

Educatie-concerten te Workum, aanvang 9.45 uur

Fjouwer Dappere Mûskes (Gerrit Terpstra & Eppie Dam)

Naska met verteller Lysbeth Munniksma

Organisatie: stichting school en kunst


Zondag 2 juni 2013

Lochem Koorbegeleiding, aanvang 15.00 uur

Lokatie: Gudulakerk, Lochem

Programma: werken van onder meer Puccini, Fauré, Lauridsen en Rutter

Dirigent: Bas van den Heuvel (Vocaal Ensemble Lochem)


Zaterdag 4 mei 2013

Joure Herdenkingsconcert: "Er reed een trein naar Sobibor"

Aanvang 20:45 uur

Lokatie: H. Mattheus kerk, Joure

Programma: diverse klassieke werken

Medewerkers:

Jules Schelvis (tekst)

Marjolein Niels (mezzo-sopraan)

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning


Zaterdag 4 mei 2013

Woerden Koorbegeleiding, aanvang 20:45 uur

Lokatie: Sint-Bonaventurakerk, Woerden

Programma: Requiem - G. Fauré

Dirigent: Andre Vis (Woerdens Vocaal Ensemble)


Vrijdag 3 mei 2013

Kampen Herdenkingsconcert: "Er reed een trein naar Sobibor"

Aanvang 20:15 uur

Lokatie: Bovenkerk, Kampen

Programma: diverse klassieke werken

Medewerkers:

Jules Schelvis (tekst)

Marjolein Niels (mezzo-sopraan)

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning


Donderdag 2 mei 2013

Utrecht Herdenkingsconcert: "Er reed een trein naar Sobibor"

Aanvang 20:15 uur

Lokatie: St. Willibrord kerk, Utrecht

Programma: diverse klassieke werken

Medewerkers:

Jules Schelvis (tekst)

Marjolein Niels (mezzo-sopraan)

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning


Woensdag 1 mei 2013

Goes Herdenkingsconcert: "Er reed een trein naar Sobibor"

Aanvang 20:15 uur

Lokatie: Maria Magdalena kerk, Goes

Programma: diverse klassieke werken

Medewerkers:

Jules Schelvis (tekst)

Marjolein Niels (mezzo-sopraan)

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning


Zondag 28 april 2013

Groningen Herdenkingsconcert: "Er reed een trein naar Sobibor"

Aanvang 16:00 uur

Lokatie: St. Jozefkathedraal, Groningen

Programma: diverse klassieke werken

Medewerkers:

Jules Schelvis (tekst)

Marjolein Niels (mezzo-sopraan)

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning


Zaterdag 27 april 2013

Wageningen Herdenkingsconcert: "Er reed een trein naar Sobibor"

Aanvang 20:15 uur

Lokatie: Grote kerk te Wageningen

Programma: diverse klassieke werken

Medewerkers:

Jules Schelvis (tekst)

Marjolein Niels (mezzo-sopraan)

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning


Zaterdag 20 april 2013

Amersfoort Koorbegeleiding, aanvang 19:30 uur

Lokatie: St. Fr. Xaveriuskerk, Amersfoort

Programma: Judas Maccabaeus - G.F. Händel

Dirigent: Arno van Wijk (GOV Magdiel)


Donderdag 18 april 2013

Educatie-concerten te Lemmer, aanvang 9.30 uur

Fjouwer Dappere Mûskes (Gerrit Terpstra & Eppie Dam)

Naska met verteller Douwe Heeringa

Organisatie: stichting school en kunst


Zaterdag 13 april 2013

Alphen aan de Rijn Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Maranatha-kerk, Alphen aan de Rijn

Programma: werken van Zelenka, Hasse, Händel, Vivaldi en Bach

Dirigent: Gert Hans (Jubilate Deo)


Vrijdag 5 april 2013

Educatie-concerten te Leeuwarden, aanvang 9.30 uur

Fjouwer Dappere Mûskes (Gerrit Terpstra & Eppie Dam)

Naska met verteller Douwe Heeringa

Organisatie: stichting school en kunst


Dinsdag 3 april 2013

Educatie-concerten te Leeuwarden, aanvang 9.30 uur

Première: Fjouwer Dappere Mûskes (Gerrit Terpstra & Eppie Dam)

Naska met verteller Douwe Heeringa

Organisatie: stichting school en kunst


Zaterdag 23 maart 2013

Barneveld Koorbegeleiding, aanvang 19.30 uur

Lokatie: Bethelkerk, Groen van Prinsterenlaan 2, 3771 CD Barneveld

Programma: Mattheus Passion - J.S. Bach

Dirigent: Ger Vos (COV Valerius)


Zaterdag 23 maart 2013

Scheveningen Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Oude kerk, Scheveningen

Programma: Johannes Passion - J.S. Bach

Dirigent: Andre Vis (COV Scheveningen)


Donderdag 21 maart 2013

Leeuwarden Koorbegeleiding, aanvang 19.30 uur

Lokatie: de Harmonie, Leeuwarden

Programma: Messiah - G.F. Händel

Dirigent: Ilia Belianko (Toonkunstkoor Concordia L'warden)


Zondag 17 maart 2013

Schoorl Koorbegeleiding, aanvang 14:00 uur

Lokatie: Jacobus de Meerdere, Tuitjenhorn

Programma: Johannes Passion - J.S. Bach

Dirigent: Anne de Bruijn (Schoorl's Gemengd Koor)


Zaterdag 2 februari 2013

Hattem Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: De Open Poort, Hattem

Programma: Die Schöpfung van J. Haydn

Dirigent: Jaap Neuteboom (Jubilate Deo)


Zondag 27 januari 2013

Mijdrecht Koorbegeleiding, aanvang 15:00 uur

Lokatie: RK-kerk Johannes de Doper, Mijdrecht

Programma: werken van Schubert, Hasse, Boyce en Mozart

Dirigent: Gert Hans (De Ronde Venen)

Solisten in sinfonia concertante in Es KV 364 (320d) van W.A. Mozart:

Anita Jongerman, viool

Florin Negreanu, altviool


Vrijdag 21 december 2012

Joure Kerstconcert, aanvang 20:15 uur

Lokatie: H. Mattheus kerk, Joure

Programma: Messiah - G.F. Händel

Met medewerking van:

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest & Kamerkoor

Tetsje van de Kooi - sopraan

Marjolein Niels - alt

Jan Willem Schaafsma - tenor

Willem de Vries - bas

Jan Vermaning - dirigent


Vrijdag 14 december 2012

Dronten Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: de Ark, Dronten

Programma: Messiah - G.F. Händel

Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)


Zaterdag 24 november 2012

Hoogeveen Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, te Hoogeveen

Programma: Messiah van G.F. Händel

Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)


Vrijdag 23 november 2012

Hattem Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: De Open Poort, Veldhoeve 1 te Hattem

Programma: Messiah van G.F. Händel

Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)


Vrijdag 23 november 2012

Educatie-concerten te Lemmer, aanvang 9.30 uur

Fjouwer Dappere Muskes (Gerrit Terpstra & Eppie Dam)

Naska met verteller Douwe Heeringa

Organisatie: stichting school en kunst


Donderdag 22 november 2012

Educatie-concerten te Hardegarijp, aanvang 9.30 uur

Fjouwer Dappere Muskes (Gerrit Terpstra & Eppie Dam)

Naska met verteller Douwe Heeringa

Organisatie: stichting school en kunst


Zondag 18 november 2012

Noordwijk 'Mozart-Beweegt', aanvang 16:00 en 20.15 uur

Lokatie: Keizerzaal, Grand Hotel Huis ter Duin te Noordwijk

Programma: Requiem van W.A. Mozart

Medewerkers:

Dansgroep, diverse solisten en projectkoor Kunstklank

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Herma van Piekeren


Zaterdag 17 november 2012

Noordwijk 'Mozart-Beweegt', aanvang 16:00 en 20.15 uur

Lokatie: Keizerzaal, Grand Hotel Huis ter Duin te Noordwijk

Programma: Requiem van W.A. Mozart

Medewerkers:

Dansgroep, diverse solisten en projectkoor Kunstklank

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Herma van Piekeren


Vrijdag 16 november 2012

Bennekom Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Brinkstraatkerk, Brinkstraat te Bennekom

Programma:

Deutsches Requiem van J. Brahms

Wer nun den lieben Gott läßt walten van F. Mendelssohn

Dirigent: Mark Lippe (COV Bennekom)


Vrijdag 16 november 2012

Scheveningen Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Oude Kerk, te Scheveningen

Programma: Die Schöpfung - J. Haydn

Dirigent: Andre Vis (COV Scheveningen)


Zaterdag 10 november 2012

Heelsum Koorbegeleiding - Scratch, aanvang 19.30 uur

Lokatie: St. Jozephkerk, te Heelsum

Programma:

Deutsches Requiem van J. Brahms

Wer nun den lieben Gott läßt walten van F. Mendelssohn

Dirigent: Mark Lippe (COV Bennekom)


Vrijdag 9 november 2012

De Lier Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Domkerk, De Lier

Programma: Diverse werken van onder meer G.F. Händel

Dirigent: Bas van den Heuvel (Oratoriumkoor De Lier)


Woensdag 7 november 2012

Drachten Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Schouwburg 'de Lawei' te Drachten

Programma:

Psalm 42 van F. Mendelssohn

Five Mystical Songs van R.V. Williams

Der Stern von Bethlehem van J. Rheinberger

Dirigent: Gerben van der Veen (COV Gloria Deo)


Zondag 28 oktober 2012

Leeuwarden Koorbegeleiding, aanvang 14.00 en 16.00 uur

Lokatie: Stadskantoor, Oldehoofsterkerkhof te Leeuwarden

Programma: Carmina Burana - Carl Orff

Dirigent: Ilia Belianko (Toonkunstkoor Concordia L'warden)


Zaterdag 13 oktober 2012

Barneveld Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Bethelkerk, Groen van Prinsterenlaan 2, 3771 CD Barneveld

Programma:

Te Deum & Krönungsmesse van W.A. Mozart

Messe di Gloria van G. Puccini

Dirigent: Ger Vos (COV Valerius)


Woensdag 10 oktober 2012

IJsselstein Koorbegeleiding, aanvang 19.45 uur

Lokatie: St. Nicolaasbasiliek, St. Nicolaasstraat 12 te IJsselstein

Programma: Messiah van G.F. Händel

Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)


Donderdag 4 oktober 2012

Educatie-concerten te Franeker, aanvang 9.30 uur

Premiere: Fjouwer Dappere Muskes (Gerrit Terpstra & Eppie Dam)

Naska met verteller Douwe Heeringa

Organisatie: stichting school en kunst


Zondag 24 juni 2012

Hoorn Koorbegeleiding, Jubileumconcert, aanvang 15.00 uur

Lokatie: Oosterkerk te Hoorn

Programma: Gloria van A. Vivaldi en Cantique de Jean Racine van G. Fauré

Dirigent: Marianne Uyterlinde (St. Janskoor van het Westfriesgasthuis )


Zondag 10 juni 2012

Lochem Koorbegeleiding, aanvang 15.30 uur

Lokatie: Gudulakerk, Lochem

Programma: o.a. Mis van Steve Dobrogosz en Da Pace Dominum van Arvo Pärt

Dirigent: Bas van den Heuvel (Vocaal Ensemble Lochem)


Zaterdag 2 juni 2012

Oudewater eindexamen, aanvang 20:00 uur

Lokatie: St. Michaëlskerk te Oudewater

Programma: Mass of the Children van John Rutter

Dirigent: Arjen J.A. Uitbeijerse


Woensdag 23 mei - zaterdag 26 mei 2012

Buitenlandse tournee Portugal

Lokatie: Centro Cultural, São Lourenço, Algarve Portugal

Programma: klassiek n.t.b.

Het Gaudi Kwartet


Zaterdag 12 mei 2012

Zeist Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: De Kapel van Dijnselburg te Zeist

Programma: o.a. werken van J. Haydn, G. Fauré en W.A. Mozart

Dirigent: Arie Perk (Gemengde Zangvereniging Cantiamo)


Vrijdag 4 mei 2012

Noordwijk 'Stilstaan-Herdenken-Beleven', aanvang 21:00 uur

Lokatie: Oude Jeroenskerk te Noordwijk

Programma: Requiem van W.A. Mozart

Medewerkers:

Diverse solisten en projectkoor Kunstklank

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Herma van Piekeren


Donderdag 3 mei 2012

Noordwijk 'Stilstaan-Herdenken-Beleven', aanvang 20:00 uur

Lokatie: Oude Jeroenskerk te Noordwijk

Programma: Requiem van W.A. Mozart

Medewerkers:

Diverse solisten en projectkoor Kunstklank

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Herma van Piekeren


Dinsdag 1 mei 2012

Joure Herdenkingsconcert, aanvang 20:00 uur

Lokatie: RK-kerk te Joure

Programma: Requiem van W.A. Mozart

Medewerkers:

Diverse solisten en projectkoor Kunstklank (inst. Herma van Piekeren)

Scholieren basis- en voortgezetonderwijs uit Joure

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning


Zondag 29 april 2012

Groningen Herdenkingsconcert, aanvang 16:00 uur

Lokatie: Sint-Jozefkathedraal te Groningen

Programma: Requiem van Gabriel Fauré

Medewerkers:

Roelien van Wageningen (sopraan)

Joep van Geffen (bariton)

Sieger Bijsterveld (tekst-declamatie)

Kamerkoor Dualis en NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning


Zondag 18 maart 2012

Malden Koorbegeleiding, aanvang 14.30 uur

Lokatie: Cultureel Centrum 'Maldensteijn', te Malden

Programma: Adiemus van Karl Jenkins

Dirigent: Christel Gelderman (4Tune)


Zaterdag 17 maart 2012

Malden Koorbegeleiding, aanvang 20.15 uur

Lokatie: Cultureel Centrum 'Maldensteijn', te Malden

Programma: Adiemus van Karl Jenkins

Dirigent: Christel Gelderman (4Tune)


Zondag 11 maart 2012

Mijdrecht Koorbegeleiding, aanvang 15.00 uur

Lokatie: RK-kerk te Mijdrecht

Programma: werken van J. Haydn en W.A. Mozart

Dirigent: Gert Hans (Jubilate Deo)

(Regiokoor De Ronde Venen)


Zaterdag 10 maart 2012

Alphen aan de Rijn Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Goede Herderkerk te Alphen aan de Rijn

Programma: werken van J. Haydn en W.A. Mozart

Dirigent: Gert Hans (Jubilate Deo)

(Regiokoor De Ronde Venen)


Woensdag 14 december 2011

Zeist Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: FIGI-theater, Het Rond 3, 3701 HS Zeist

Programma: Kerstconcert

Dirigent: Gert J. Hans (Le Shaddai)


Vrijdag 11 november 2011

Wageningen Koorbegeleiding, aanvang 20:15 uur

Lokatie: Johannes de Doperkerk, Bergstraat 17 Wageningen

Programma: Requiem van G. Fauré en Stabat Mater F. Poulenc

Affice aankondiging jubileumconcert 2011

Dirigent: Patrick van der Linden (Toonkunstkoor Wageningen)


Zaterdag 29 oktober 2011

Vroomshoop Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Geref. kerk in Vroomshoop

Programma: o.a. Mis van F. Schubert en Gloria van A. Vivaldi

Dirigent: Jaap Neuteboom (Christelijke Gemengde Zangvereniging Zang & Vriendschap)


Zondag 9 oktober 2011

Zevenaar Koorbegeleiding, aanvang 16:00 uur

Lokatie: Andreaskerk te Zevenaar

Programma: 2 Coronation Anthems van G.F. Händel

Delen uit: "Berliner Messe" van A. Pärt

Spiegel im Spiegel van A. Pärt

Concert voor Koor van S. Rachmaninov

Dirigent: Christel Gelderman (Liemers Cantorij)

Poster Lustrumconcert 2011


Maandag 3 oktober 2011

Educatie-concerten (Frysk) te Drachten

Lokatie: 'de Lawei' te Drachten

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest m.m.v. Rense Westra (verteller) en Gert van den Vijver (zandtovenaar)

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: Stichting School en Kunst


Zondag 25 september 2011

Heerenveen Koorbegeleiding, aanvang 15.30 uur

Lokatie: RK- Kerk te Heerenveen

Programma: the Company of Heaven - B. Britten

Dirigent: Gerben van der Veen (Capella '92)


Zaterdag 24 september 2011

Leeuwarden Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Grote Kerk te Leeuwarden

Programma: the Company of Heaven - B. Britten

Dirigent: Gerben van der Veen (Capella '92)


Zaterdag 17 september 2011

Tiel Koorbegeleiding, CD-opname

Lokatie: Maartenskerk te Tiel

Programma: divers repertoire

Dirigent: Jacob Schenk (Christelijk Nationaal Koor)


Zondag 29 mei 2011

Alkmaar Koorbegeleiding, aanvang 14:30 uur

Lokatie: Laurentiuskerk, Alkmaar

Programma: Gloria van A. Vivaldi en Requiem van W.A. Mozart

Dirigent: Anne de Bruijn (Schoorl's Gemengd Koor)


Vrijdag 27 mei 2011

Schoorl Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Johannes de Doperkerk, Schoorl

Programma: Gloria van A. Vivaldi en Requiem van W.A. Mozart

Dirigent: Anne de Bruijn (Schoorl's Gemengd Koor)


Vrijdag 20 mei 2011

Gorinchem eindexamen, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Grote Kerk Gorinchem

Programma:

Ps.42 en Ouverture Hebriden van F. Mendelssohn

Company of Heaven van B. Britten

Dirigent: Gerben Budding en Marjon van der Linden


Woensdag 4 mei 2011

Hattem Herdenkingsconcert, aanvang 20:45 uur

Lokatie: Grote- of Andreaskerk Hattem

Programma: Requiem van J. Rutter

Dirigent: Jaap Neuteboom (Kleinkoor Canto)


Woensdag 27 april 2011

Joure Herdenkingsconcert, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Hobbe van Beardtkerk, Midstraat te Joure

Programma: Requiem van Gabriel Fauré

Medewerkers:

Roelien van Wageningen (sopraan)

Erks Jan Dekker (bariton)

Charles Groenhuijsen (tekst-declamatie)

Kamerkoor Dualis en NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning


Donderdag 21 april 2011

Wageningen Koorbegeleiding, aanvang 20:30 uur

Lokatie: Schouwburg Junushoff, Plantsoen 3 6701 AS Wageningen

Programma: Dido and Aeneas van H. Purcell

Dirigent: Patrick van der Linden (Toonkunstkoor Wageningen i.s.m. Scholengemeenschap Pantarijn)


Zaterdag 16 april 2011

Amersfoort Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: St. Fransiscus Xaveriuskerk, 't Zand 31 Amersfoort

Programma: Johannes Passion van J.S. Bach

Dirigent: Arno van Wijk (GOV Magdiël, Amersfoort)


Woensdag 13 april 2011

IJsselstein Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: St. Nicolaasbasiliek, St. Nicolaasstraat 12 te IJsselstein

Programma: Johannes Passion van J.S. Bach

Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)


Zaterdag 9 april 2011

Leeuwarden Koorbegeleiding, aanvang 19:30 uur

Lokatie: Bonifatiuskerk te Leeuwarden

Programma: Passion van Heinrich von Herzogenberg

Dirigent: Ilia Belianko (Toonkunstkoor Concordia L'warden)


Vrijdag 8 april 2011

Scheveningen Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Oude Kerk Scheveningen

Programma: Johannes Passion van J.S. Bach

Dirigent: Andre Vis (COV Scheveningen)


Zondag 3 april 2011

Mijdrecht Koorbegeleiding, aanvang 15:00 uur

Lokatie: Johannes de Doperkerk, Schoorl

Programma: Magnificat van J.D. Zelemka

Cantate BWV 75 van J.S. Bach

Dubbelconcert voor viool en hobo BWV 1060 van J.S. Bach

Magnificat van A. Vivaldi

Dirigent: Gert J. Hans (Regiokoor De Ronde Venen)


Zaterdag 19 maart 2011

Goes Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Grote Kerk te Goes

Programma: Elias van F. Mendelssohn

Dirigent: Wim van Herk (COV Goes)


Zaterdag 19 maart 2011

Gouda Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: St. Janskerk, Achter de Kerk 16 2801 JX Gouda

Programma: "TRANS" van Daan Manneke voor koor, blazers en orgel

Dirigent: Mark Lippe (stichting 2Bperformed)


Vrijdag 18 maart 2011

Bennekom Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Brinkstraatkerk Brinkstraat te Bennekom

Programma: Requiem van W.A. Mozart en Sieben letzte Worte van J. Haydn

Dirigent: Mark Lippe (COV Bennekom)


Zondag 13 maart 2011

Lochem Koorbegeleiding, aanvang 15:00 uur

Lokatie: Gudulakerk Lochem

Programma: Requiem W.A. Mozart en meer

Dirigent: Bas van den Heuvel (Vocaal Ensemble Lochem)


Zaterdag 5 februari 2011

Familie-concert te Noordwijk, aanvang 16:00 uur

Children's Corner - Claude Debussy / instr. Rens Tienstra

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest m.m.v. Herma van Piekeren (tekst)

Dirigent: Jan Vermaning


Maandag 31 januari 2011

Educatie-concerten te Heerenveen/Hurdegarijp, aanvang 9:00 uur

De geschiedenis van Babar van F. Poulenc

Naska met vertelster Herma van Piekeren

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: stichting school en kunst


Zondag 19 december 2010

Tuitjenhorn Koorbegeleiding, aanvang 14:00 uur

Lokatie: R.K. kerk J. de Meerdere in Tuitjenhorn

Programma: Messiah van G.F. Händel

Dirigent: Anne de Bruijn (Schoorl's Gemengd Koor)


Zaterdag 27 en zondag 28 november 2010

Noordwijk Koorbegeleiding, aanvang resp. 20:00 uur en 14.00 uur

Lokatie: Oude Jeroenskerk, Voorstraat 44 2201 HM Noordwijk

Programma: Saint Nicolas Cantate van B. Britten

Dirigent: Herma van Piekeren (Stichting Kunstklank Noordwijk)


Zaterdag 20 november 2010

Hattem Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: kerkgebouw "De Open Poort", Veldhoeve 1 te Hattem

Programma: Paulus van F. Mendelssohn

Dirigent: Jaap Neuteboom (Christelijk Gemengd Koor Jubilate Deo)

Jubileumconcert Jaap Neuteboom 40 jaar dirigent!


Zaterdag 20 november 2010

Wageningen Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Markt 1, 6701 CX Wageningen

Programma:

Sinfonia opus 6 nr 6 in g van J.C. Bach

Theresiënmesse van J. Haydn

Mis in D van A. Dvořák

Dirigent: Patrick van der Linden (Toonkunstkoor Wageningen)


Woensdag 17 november 2010

Apeldoorn Koorbegeleiding, aanvang 19:30 uur

Lokatie: Schouwburg Orpheus - Churchillplein 1, 7314 BZ Apeldoorn

Programma: Messiah, G.F. Handel

Dirigent: Joop Schets (Bachkoor Apeldoorn)


Dinsdag 9 november 2010

Educatie-concerten te Sneek, aanvang 13:30 uur

De geschiedenis van Babar van F. Poulenc

Naska met vertelster Herma van Piekeren

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: stichting school en kunst


Zaterdag 16 oktober - vrijdag 22 oktober 2010

Buitenlandse tournee Tsjechië

Programma: werken van Schubert, Maierhof, Goodall, Nilsson en Magne

Dirigent: Gert J. Hans (Le Shaddai en Gaudi Strijkkwartet)


Vrijdag 15 oktober 2010

Educatie-concerten te Grou, aanvang 9:00 uur

De geschiedenis van Babar van F. Poulenc

Naska met vertelster Herma van Piekeren

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: stichting school en kunst


Woensdag 13 oktober 2010

IJsselstein Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: St. Nicolaasbasiliek, St. Nicolaasstraat 12 te IJsselstein

Programma:

Te Deum van G.F. Händel

Gloria van A. Vivaldi

Cantate 140 van J.S. Bach

Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)


Maandag 11 oktober 2010

Educatie-concerten te Franeker, aanvang 9:00 uur

De geschiedenis van Babar van F. Poulenc

Naska met vertelster Herma van Piekeren

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: stichting school en kunst


Zondag 10 oktober 2010

Praag-concert t.b.v. toernee Tsjechië, aanvang 15.00 uur

Lokatie: Kerkelijk Centrum Zeist-West (de Clomp)

Programma: werken van Schubert, Maierhof, Goodall, Nilsson en Magne

Dirigent: Gert J. Hans (Le Shaddai en Gaudi Strijkkwartet)


Zaterdag 9 oktober 2010

Zwolle Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Zuiderkerk, Zuiderkerkstraat 31, Zwolle

Programma: Cantates 5, 51 en 214 van J.S. Bach

Dirigent: Jaap Neuteboom (Geref. Gem. Koor Sangh & Spel)


Maandag 4 oktober 2010

Educatie-concerten te Balk, aanvang 9:00 uur

De geschiedenis van Babar van F. Poulenc

Naska met vertelster Herma van Piekeren

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: stichting school en kunst


Maandag 20 september 2010

Educatie-concerten te Bolsward, aanvang 9:00 uur

De geschiedenis van Babar van F. Poulenc

Naska met vertelster Herma van Piekeren

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: stichting school en kunst


Zaterdag 18 september 2010

Jubileumconcert Roden Boys Choir (25 jaar), aanvang 20:00 uur

Lokatie: Martinikerk, Martinikerkhof 3 9712 JG Groningen

Programma: werken van Stanford, Bairstow, Britten en Vaughan Williams

Dirigent: Rintje te Wies (Roden Boys Choir)


Zondag 11 juli 2010

Joure openluchtconcert, aanvang 23:00 uur

Slotconcert door het NASKA in het kader van het Frysk Klassiek Festival 2010

Lokatie: in 'de haven' (Slachtedijk) te Joure

Programma: divers klassiek

Solisten: Dana de Vries - cello en Albert Bonnema - bariton

Dirigent: Jan Vermaning